زرینچه: در جلسه معارفه‌ام دلم گرفت

به گزارش مشرق، جواد زرینچه درباره وضعیت تیم استقلال، حواشی جدایی پژمان منتظری، سیدمهدی رحمتی و دیگر مسائل صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*  شرایط استقلال چطور است؟

کار با سختی‌هایی که وجود دارد،‌ پیش می‌رود. همه، از مدیریت باشگاه گرفته تا اعضای تدارکات به دنبال فضایی برای موفقیت تیم هستند. مسئولان دنبال مشکلات را گرفته‌اند تا آنها را حل کنند و نفرات موردنظر نیز جذب شوند. در حال حاضر هم برای برگزاری اردو در حال سفر به ترکیه هستیم.

* استقلال با یکسری بازیکن جوان، تمرینات اخیر خود را برگزار کرده است. نگران نیستید این تیم در فصل پیش رو با نداشتن مهره‌های سرشناس به مشکل بخورد؟

نگران نیستیم، اما اگر دو سه بازیکن دیگر اضافه شوند، بهتر است. اگر بازیکنان باتجربه کنار جوان‌ترها باشند، شرایط بهتر خواهد بود.

* چرا جدایی پژمان منتظری و سیدمهدی رحمتی حواشی زیادی ایجاد کرده است؟

متأسفانه حاشیه‌ها، آدم‌ها را از هم دور می‌کند. هر چه بوده تمام شده است و امیدوارم سایر بازیکنان مدنظر بیایند و شرایط تیم بهتر شود.

بیشتر بخوانید:

* وقتی برای معارفه سر تمرین استقلال حاضر شدید، چه حسی داشتید؟

باید قبول کنیم همه چیز عوض شده است. وقتی جلسه معارفه برگزار می‌شد، دلتنگی‌های روز اول آمدن به استقلال سراغم آمد. یاد زمانی افتادم که برای اولین بار سر تمرین استقلال رفتم. وضعیت خاطره‌انگیزی بود. بعد از این همه سال، دوباره معرفی شدم، اما این بار نه به‌عنوان بازیکن جوان، بلکه به‌عنوان سرپرست تیم برای بازیکنان جوان. امیدوارم حضورمان در استقلال به مانند دوران بازیگری مثمرثمر باشد.

* پیشکسوتان استقلال از حضورتان در استقلال حمایت خوبی کرده‌اند و اعتقاد دارند که زودتر از اینها باید چهره‌ای مقل زرینچه روی نیمکت می‌نشست.

اگر اینجا هستیم، به خاطر وجود پیشکسوتان است. دورانی که برای بازی کردن به استقلال آمدم، خیلی از بزرگان آن موقع ما را جذب خودشان کردند. این مسئله پوئن مثبتی بود. به خاطر همین، به باشگاه استقلال و اتاق پیشکسوتان  رفتم تا سلطان علی جباری را ببینم. با عمو اصغر (حاجیلو) هم تماس گرفتم، اما نتوانستم با او صحبت کنم. من نماینده پیشکسوتان هستم و هر ساعتی از تمرینات و مسابقات در خدمت‌شان خواهم بود. این عزیزان در گذشته و در سال‌های نداریِ استقلال زحمات زیادی کشیدند و وظیفه‌مان است که یادشان کنیم.

* کار با استرماچونی چطور بوده است؟

من سه چهار جلسه است که کنار تیم حضور دارم. استراماچونی و همکارانش خیلی خوب کار می‌کنند. وقتی این مربی ایتالیایی آمد، انتظار داشتیم حرفه‌ای کار کند که همین کار را برای پیشرفت تیم انجام می‌دهد.

* فکر نمی‌کنید با کنار گذاشتن روح‌الله باقری، آرمین سهرابیان و رضا کریمی استقلال را از داشتن بازیکن خلوت کرده است؟

بالاخره نظر اول و آخر درباره مسائل فنی را استراماچونی می‌دهد. استقلال دو بازی تدارکاتی انجام داده و او شرایط تیم را دیده است و قطعاً در حال چیدن نفرات موردنظرش است. با اینکه بازیکنان جدا شده خوب بودند، اما نظر استراماچونی این بود که در تیم نباشند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اولین صحبت رضاوند پس از پیوستن به استقلال

د جولای 8 , 2019
به گزارش مشرق، آرش رضاوند در مورد پیوستن به تیم استقلال گفت: خوشحالم به تیمی آمدم که از کودکی طرفدراش بودم. من آرزو داشتم که پیراهن استقلال را بر تن کنم و حتی عکس‌های زیادی از دوران کودکی و نوجوانی‌ام دارم که نشان می‌دهد استقلالی هستم و می‌توانم آنها ر...