رضا حسن زاده: فرهاد هارمونی تیم را تقویت کرد؛ به نقل و انتقالات استقلال نمره قبولی می دهم!

رضا حسن زاده

پیشکسوت و سرمربی تیم امید استقلال گفت: نقل و انتقالات استقلال در کل رضایتبخش بود و بهترین بخش قضیه حفظ مرتضی تبریزی و علی دشتی بود.

به گزارش استقلال نیوز،رضا حسن زاده پیشکسوت و سرمربی تیم امید باشگاه استقلال در گفتوگو با خبرنگار مهر، درباره شکست ۶ بر یک  تیم امید استقلال در دیدار تدارکاتی مقابل تیم اصلی استقلال، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

  

قصد ما تجربه اندوزی بازیکنان امید بود

این شکست در مجموع برای ما خوب بود و از آن به اندازه کافی بهره برداری کردیم. قصد ما این بود که بازیکنان امید تنشان به تن بازیکنان بزرگسال بخورد و تجربه اندوزی کرده و تفاوت بازی رده امید با بزرگسالان را درک کنند. در نیمه اول بازی، هم ما و هم فرهاد مجیدی از ترکیب اصلی استفاده کردیم و بازی بسیار جاندار بود. در نیمه دوم هم در دو تیم دست به تغییرات زیادی زدیم؛ به خصوص ما در تیم امید به همه بازیکنان بازی دادیم تا تجربه بازی بازیکنان بزرگ را داشته باشند. برای همین بود که نیمه دوم بسیار پر گل بود.

عرفان روحانی از فردا با تیم بزرگسالان تمرین می کند

در همین تیم امید ما چند بازیکن داریم که از سطح امیدها بالاتر بازی می کنند و چند نفر از آنها مورد توجه تیم بزرگسالان قرار دارند. نفراتی مثل محمدرضا داوری، آرش داجیلری، عارف غلامپور، محمد به آفرین، محمد عابدی و به خصوص عرفان روحانی که این آخری از فردا با تیم بزرگسالان تمرین می کند.

تیم با همین نفرات بهترین تیم نیم فصل اول شد

در مجموع باید گفت باشگاه به دور از هیاهو و هیجان کاذب خیلی منطقی با نقل و انتقالات زمستانی برخورد کرد. یادمان باشد که تیم با همین نفرات بهترین تیم نیم فصل اول شد. حال به همین نفرات مطهری اضافه شده و یک هافبک و یک مدافع خارجی هم در شرف اضافه شدن هستند.

همین که شاکله تیم حفظ شد بسیار خوب است

همین که شاکله تیم حفظ شد بسیار خوب است. تنها میلیچ از نیم فصل اول فعلا بازنگشته که آن را هم می گویند در حال بازگشت است.

از فرهاد بابت حفظ تبریزی و دشتی تشکر می کنم

بهترین اتفاق در نقل و انتقالات که شب گذشته افتاد، درایت فرهاد مجیدی در حفظ تبریزی و دشتی بود. اگر این دو بازیکن جدا می شدند اتفاق بدی بود چون نمی شد جای آنها بازیکن گرفت. من از فرهاد بابت حفظ تبریزی و دشتی تشکر می کنم.

به نقل و انتقالات استقلال نمره قبولی می دهم

در کل به نقل و انتقالات استقلال نمره قبولی می دهم و به مدیران باشگاه هم تبریک می گویم که اسیر هیجانات کاذب فضای مجازی نشدند و مدبرانه آن تصمیمی را گرفتند که منطقی بود. با این روند نقل و انتقالات فرهاد هم هارمونی تیم را نسبت به نیم فصل نخست به هم نزد و تنها تیم قدری تقویت شد.

اخبار باشگاه استقلال

       


 مطالب مرتبط:

گزارش تمرین سه شنبه عصر استقلال/ مراسم معارفه سرپرست جدید؛ دیدار تدارکاتی با امیدها!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قرارداد فرهاد، نزدیک یحیی

چ ژانویه 15 , 2020
به گزارش مشرق، مشکلات مالی استقلال مثل سایر تیم‌ها صدای بازیکنان این تیم را هم درآورده تا جایی که به بهانه اعتراض‌ها، تمرینات روزهای ابتدایی آبی‌پوشان در حضور کادرفنی جدید تق و لق برگزار شد. در این بین شایعات زیادی نیز درخصوص اعتصاب برخی بازیکنان نیز م...