دکتر نوروزی باید به خاطر هواداران برگردد

به گزارش مشرق، ایمان عالمی درباره اظهارات اخیر سعادتمند و خلیل زاده در رابطه با ماجرای سفر سعادتمند به ایتالیا اظهار کرد: در حال حاضر یک آرامشی در تیم حاکم است ودامن زدن به صحبت هایی که در گذشته اتفاق افتاده، دردی را دوا نمی کند. دامن زدن به این مسائل تیشه به ریشه زدن است. سعادتمند چه اشتباه یا چه درست و با اجازه یا بدون اجازه آقای خلیل زاده کارش را انجام داده است. اکنون او از تیم رفته و پرونده اش بسته است.

او ادامه داد: صحبت هایی که در این رابطه می شود به جز حاشیه چیز دیگری برای استقلال ندارد. سعادتمند یک چیزی می گوید و در جوابش آقای خلیل زاده هم می آید و جواب می دهد اما باید بگویم صحبت هایی که اکنون دارد می شود، به باشگاه صدمه می زند چرا که استقلال با فکری و کادرفنی اش در آرامش در حال تمرین است و صحبت کردن در این رابطه فقط به تیم فشار می آورد و به نظر این صحبت ها جایز نیست. من به عنوان یک پیشکسوت بهتر است در مورد این که چه صحبت هایی در پشت پرده وجود دارد، ورود نکنم.

بیشتر بخوانید:

ستاره استقلال در لیگ بیستم کیست؟

پیشکسوت استقلال درباره ماجرای اختلاف کادرپزشکی و چند بازیکن استقلال گفت: برای همه واضح است که دکتر نوروزی، دکتر ستوده و همکارانشان بعد از 25 سال به کار خودشان بسیار واقف هستند و خیلی از بازیکن هایی که از گذشته در این تیم کار کردند می تواند این را ثابت کنند. طبیعتا یک اتفاقی در قطر افتاده و باشگاه باید مدیریت می کرد. باشگاه این مساله بررسی نکرد و حتی این مدیریت جدیدی هم که آمده به این مساله نپرداخته است. من هم به نوبه خودم از آن ها عذرخواهی می کنم.

او ادامه داد: دکتر نوروزی باید به خاطر طرفدارها و باشگاه استقلال و خاطراتی که با این باشگاه دارد، باید برگردد و کارش را دنبال کند. دوستان جدیدی هم که آمدند همکارهای او هستند و به هر حال تغییر و تحول می تواند در هر باشگاهی وجود داشته باشد. حتی دیشب محمود فکری هم گفت بچه ها می تواند همین الان عذرخواهی کنند تا این موضوع برطرف شود. به هر حال جوان هستند و این اتفاقات میفتد. بچه های یک خانواده ممکن است اشتباهاتی کنند اما ما که نمی توانیم آن ها را حذب کنیم.گ

عالمی اضافه کرد: بنابراین نیاز است خویشتن داری کنند و شرایطی از سوی مدیریت فراهم شود که این ها برگردد و آرامش پیدا کنند. امیدوارم امسال که یک تیم خوب و با انگیزه را از استقلال ببینیم. خداراشکر تقریبا بازیکنان حفظ شدند و چند بازیکن هم به تیم اضافه شده است. من فکر می کنم با یک برنامه ریزی خوب، استقلال سال خوبی را پشت سر بگذارد. دوستانی که آمدند می خواهند با عشق کار کنند و همه شان تجربه خوبی دارند. باید اجازه دهد کار دنبال شود تا موفقیت حاصل شود.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وزارت ورزش در انتخاب مدیر استقلال دقت کند

چ نوامبر 4 , 2020
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران به حکم قرعه کار خود را در لیگ برتر با دیدار برابر مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی آغاز می‌کند که این قرعه از نظر پیشکسوت آبی پوشان برای شروع لیگ مناسب است. سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در این ارتباط اظهار داشت: ش...