دو غایب سرشناس احتمالی استقلال مقابل سپاهان

به گزارش مشرق، در جریان هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، دو تیم سپاهان و استقلال روز شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند.

یکی از مسائل و دغدغه‌های مهم آبی‌پوشان، وضعیت مصدومان این تیم است و سه بازیکن مهم استقلال یعنی داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته و محمدحسین مردامند دچار مصدومیت شده بودند.

با تلاش کادر پزشکی، محمدحسین مرادمند، مشکلی برای حضور در بازی مقابل سپاهان ندارد و با نظر کادر فنی این بازیکن می‌تواند در این مصاف به میدان برود.

اما وضعیت شیخ دیاباته و داریوش شجاعیان همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. دیاباته که تمرینات اختصاصی خود را پشت سر می‌گذارد، به احتمال زیاد به بازی برابر سپاهان نمی‌رسد و تصمیم کادر پزشکی بر این است که این بازیکن برای این بازی استراحت کند تا وضعیت بهتری به دست بیاورد.

همچنین داریوش شجاعیان که در جریان تمرینات تیم دچار مصدومیت شده بود، ممکن است به بازی برابر سپاهان نرسد. البته کادر پزشکی در تلاش است تا بتواند این بازیکن را به شرایط بازی برساند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مخالفت با پیوستن مهاجم ماشین سازی به استقلال

چ فوریه 10 , 2021
به گزارش مشرق، باشگاه استقلال تهران طی درخواستی رسمی خواستار انتقال پیمان بابایی بازیکن ماشین سازی به این تیم شده بود که در این خصوص باشگاه ماشین سازی تبریز مخالفت خود را با این انتقال اعلام می دارد و پیرو مذاکرات ابتدای فصل جاری و توافق نامه فی ما ...