حق استقلال بارها خورده شد

به گزارش مشرق، بهتاش فریبا با انتقاد از عملکرد داور دیدار استقلال برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم داور چه کاری با استقلال کرد، ما باید به کجا دستمان را دراز کنیم و حقمان را بخواهیم؟ چند بازی است که حق استقلال خورده شد. همچنین برابر پدیده و نفت آبادان، حق استقلال از بین رفت. در دیدار با صنعت نفت هم گل سالم آبی‌پوشان مردود اعلام شد و همین مسئله باعث شد تا استقلال شانس قهرمانی را از دست بدهد.

وی با انتقاد از صحبت‌های کارشناس یک برنامه تلویزیونی گفت: عجیب است که کارشناس داوری می‌گوید ابتدا توپ روی هوا، اوت بوده و بعد وارد زمین شده و داور گل را به درستی مردود اعلام کرده است. مگر می‌شود توپ روی هوا باشد و از اوت به داخل زمین بیاید؟ البته این نظر کارشناس داوری است و چون فنی نیست، من در آن دخالت نمی‌کنم اما نمی‌دانم استقلال باید به کجا شکایت کند تا بتواند احقاق حق کند؟ در بازی با صنعت نفت داوری، تیر دروازه و بدشانسی، پیروزی را از استقلال گرفت اما عوامل بیرونی هم باعث نتیجه نگرفتن تیم شدند. برخی دوست ندارند استقلال به آنچه که مستحق آن است، دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

۵ گزینه خارجی سرمربیگری استقلال روی میز فتحی

 

فریبا افزود: اگر امتیاز دو بازی پدیده و نفت آبادان به استقلال داده می‌شد، الان آبی‌پوشان مدعی اصلی قهرمانی بودند و می‌توانستند جشن قهرمانی را در پایان فصل در تهران برگزار کنند.

وی در خصوص انتقادات فرهاد مجیدی از وزیر ورزش و جوانان گفت: هر وزیری حق دارد، طرفدار یک تیم باشد، شاید یک وزیر، استقلالی، دیگری پرسپولیسی و وزیر دیگر، سپاهانی باشد؛ این مسئله مهمی نیست اما آیا علاقه به وجود آمده، می‌تواند تأثیرگذار باشد؟ اینکه پسر وزیر طرفدار چه تیمی است، مهم نیست چون همه در ایران و اکثر مردم کشور ما یا طرفدار استقلال هستند یا پرسپولیس؛ امیدوارم این علاقه‌ها تأثیرگذار نباشد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در مورد هفته پایانی لیگ برتر تصریح کرد: شیرینی لیگ هجدهم به هفته پایانی کشید. حالا دو تیم سپاهان و پرسپولیس شانس قهرمانی دارند البته موقعیت پرسپولیس نسبت به سپاهان بهتر است ولی احتمال هر اتفاقی در فوتبال وجود دارد.

فریبا درباره عملکرد استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی بدی نبود، حریف موقعیت آنچنانی نداشت اما ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم؛ یکبار تیر دروازه و بار دیگر، اشتباهات داوری، پیروزی را از آبی‌پوشان گرفت و نتوانستیم چشم به قهرمانی داشته باشیم.

وی در خصوص عملکرد روح‌الله باقری اظهار داشت: او بازیکن بسیار خوبی است که در زمان شفر نادیده گرفته شد و شفر علاقه‌ای به او نداشت. باقری در بازی دیروز عملکرد بسیار خوبی داشت و شاید اگر در بازی‌های گذشته حضور داشت، می‌توانست گل‌های خوبی هم برای استقلال به ثمر برساند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا اعضای کمیته فنی، جلسه‌ای را در خصوص اتفاقات به وجود آمده و شروع فصل آینده برگزار خواهند کرد یا خیر؟ گفت: امروز جلسه‌ای را در این خصوص برگزار خواهیم کرد و به بررسی عملکرد و شرایط استقلال برای فصل جدید خواهیم پرداخت.

فریبا در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند با چنین شرایطی، سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند؟ خاطرنشان کرد: هنوز امید وجود دارد با توجه به اینکه یکی از دو تیم پرسپولیس و سپاهان می‌توانند قهرمان جام حذفی شوند، خود به خود استقلال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب خواهد کرد مگر اینکه داماش گیلانیان به قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال دنبال ثبت یک رکورد تاریخی

د مه 13 , 2019
به گزارش مشرق، استقلال هفته آخر لیگ برتر، با ۱۲ گل خورده وارد زمین می‌شود. مقابل سپیدرودی که شانس چندانی برای ماندن در لیگ ندارد و آمار خط حمله‌اش هم زیاد موفق نیست. استقلال اگر در این بازی کمتر از ۲ گل بخورد، از رکورد پرسپولیس و استقلال خوزستان عبور م...