تعویض‌های فکری در دربی اشتباه بود

به گزارش مشرق، عباس مژدهی اظهار داشت: اگرچه استقلال در شهرآورد به تساوی رسید اما چند اشکال مهم در این تیم وجود داشت که باید هرچه سریعتر برطرف شود.

وی افزود: اینکه مدافعان استقلال در بازی حساس و مهمی همچون شهرآورد چنین اشتباهات بزرگی را انجام می‌دهند باید مورد توجه قرار گیرد. این اشکالات در بازی‌های گذشته نیز تا حدود زیادی وجود داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: عارف غلامی روز بدی را به همراه مرادمند در بازی با پرسپولیس پشت سر گذاشت و روی گل هر دو گل خورده استقلال مقصر بودند.

مژدهی تصریح کرد: محمود فکری می‌توانست تعویض‌های بهتری را در شهرآورد انجام بدهد و به نظر من تعویض‌های سرمربی آبی‌پوشان اشتباه بود.

وی تاکید کرد: یکی از دلایل نباختن استقلال در شهرآورد خلاقیت مهاجمان استقلال بود که توانستند با استفاده از تیزهوشی خود گلزنی کنند. ارسلان مطهری و مهدی قایدی خیلی عالی هستند و حضورشان برای هر تیمی غنیمت است.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: با تمام انتقاداتی که از بازی استقلال مقابل پرسپولیس مطرح می‌شود، این تیم هنوز شانس و مدعی اول قهرمانی در لیگ بیستم است و می‌تواند در پایان فصل جام را به دست آورد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جلسه دیاباته با احمد مددی/ شیخ اختلافش با کادر فنی را تکذیب کرد!

چ ژانویه 13 , 2021
شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال با حضور در باشگاه استقلال به دیدار مددی رفت.  به گزارش استقلال نیوز، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، ظهر امروز (چهارشنبه) شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال با حضور در محل ساختمان باشگاه استقلال، ب...