بیانیه پیشکسوتان استقلال و درخواست از وزیر

به گزارش مشرق، هیات مدیره شرکت پیشکسوتان استقلال امروز به صورت فوق العاده تشکیل جلسه داد تا در خصوص مسائل مربوط به این باشگاه و خروج هرچه سریعتر از بحران تبادل نظر و تصمیم گیری به عمل آید.

در پایان این جلسه، شرکت پیشکسوتان استقلال که با عضویت بیش از ۱۱۰ پیشکسوت این باشگاه تشکیل شده، با صدور بیانه‌ای خطاب به وزیر ورزش و جوانان به صورت رسمی از وی خواست تا بهترین تصمیم را برای این باشگاه اتخاذ نماید.

بیشتر بخوانید:

فتح‌الله‌زاده: نگفتم استراماچونی می‌آید

همچنین اعضای هیات مدیره این شرکت که شامل علی جباری، پرویز مظلومی، جهانگیر کوثری، علی سامره، علی نظری جویباری، هادی نراقی، ستار همدانی و نصرالله عبداللهی هستند، به منظور بیان جزییات بیشتر از مسعود سلطانی فر وقت دیدار حضوری خواستند. 

باشگاه استقلال از ۱۸ آذر که امیر حسین فتحی از مدیریت آن استعفا داد همچنان فاقد مدیرعامل است و وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه هنوز به جمع بندی لازم نرسیده است. 

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پول نیامد، بازگشت استرا در هاله ای از ابهام

د دسامبر 16 , 2019
به گزارش مشرق، طبق اعلام مدیران باشگاه استقلال و مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان امروز قرار بود پول استراماچونی از طریق بانک سپه شعبه رم در ایتالیا به حساب او واریز شود اما به دلیل تحریم هایی که علیه ایران به وجود آمده این اتفاق نیفتاد.دقایق پیش ب...