اطلاعیه باشگاه استقلال در آستانه دیدار با تراکتور/ فدراسیون فوتبال تحت تاثیر جوسازی و شیطنت بعضی ها قرار نگیرند

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای در آستانه دیدار با تراکتورسازی پیرامون حواشی واکنش نشان داد.

به گزارش استقلال نیوز، باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای در آستانه دیدار با تراکتور سازی تبریز، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد و نسبت به حواشی و اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

* در این اطلاعیه آمده است:

مسابقه تیمهای استقلال و تراکتورسازی به عنوان ۲ تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران، همواره از جذابیت های خاصی برخوردار بوده و به عنوان یکی از رویارویی های جذاب لیگ برتر شناخته میشود.

این ۲ تیم ریشه دار فوتبال ایران روز جمعه مقابل یکدیگر قرار میگیرند که این مسابقه به هیچ وجه نباید تحت تاثیر اتفاقات اخیر فوتبال ایران و حواشى بوجودآمده قرار گیرد.به نظر میرسد برخی جریانها در حال شکل گیری است تا فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مسئولان برگزاری مسابقات، کمیته داوران و ... برای دیدار روز جمعه تحت تاثیر و‌ فشار قرار بگیرند.

باشگاه استقلال همواره احترام ویژه و بالایی برای باشگاه بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی و هواداران پرشور  آن قایل است. تردیدی نیست که باشگاه استقلال براساس مکتب خود که همواره احترام به حریف و هوادارانش را سرلوحه خود قرارداده، پا به دیدار با تراکتورسازی میگذارد و یقینا هواداران بافرهنگ، پرشور و میهمان نواز تراکتور نیز جز این نگاهی نخواهند داشت.

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار دارد به هیچ وجه تحت تاثیر جوسازیها و‌ اتفاقات اخیر قرار نگیرند و همچنین نظارت خاصی از جنبه های گوناگون روی این دیدار داشته باشند تا استقلال و تراکتور سازی در کمال آرامش در دیداری جوانمردانه مقابل یکدیگر قرار بگیرند. 

باشگاه استقلال هميشه و در همه حال به سلامت و توانمندى جامعه داوری كشور باورداشته و اطمینان دارد این قشر شریف و ركن اساسى فوتبال  تحت تاثیر جوسازیها قرار نخواهند گرفت.

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیژن طاهری: بازی با تراکتور شش امتیازی ست؛ مشکلی با فشردگی مسابقات نداریم!

س فوریه 12 , 2019
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: تمام هدف‌مان &#1575...