ادامه روند جانب داری فتحی از وزیر: جز حمایت چیزی از وزیر ورزش ندیدم!!

امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: از وزیر و اعضای قبلی هیات مدیره استقلال تشکر می کنم و امیدوارم با تغییرات انجام شده وضعیت باشگاه روز به روز بهتر از قبل شود.

 به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری برنا، درباره آخرین وضعیت این تیم، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* یک بازیکن خارجی دیگر جذب می کنیم

خوشبختانه تیم به لحاظ فنی و به لحاظ روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی به سر می برد و بازیکنان با نظارت کادر فنی با جدیت تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و آماده حضور در مسابقات پیشرو می شوند. استقلال در فصل نقل و انتقالاتی بازیکنانی را که مدنظر کادرفنی بود جذب کرده، با چند بازیکن جدید قرارداد بستیم و به احتمال فراوان یک بازیکن خارجی دیگر نیز به تیم اضافه خواهد شد. روی هم رفته تمام تلاش خود را کردیم تا خواسته های کادر فنی محقق شود.

* جز حمایت چیزی از وزیر ورزش ندیدم!

بنده در ۶ ماهی که در باشگاه استقلال فعالیت کرده ام حتی یک مورد دخالت از سوی وزارت ورزش ندیدم، حتی اینکه بگویم درخصوص موضوع یا مطلب خاصی پیشنهاد به ما داده شده به هیچ وجه این امر درست نیست. بلکه همواره ما بابت احتیاجاتی که داشتیم به وزارت ورزش رفتیم و در این مدت هیچ چیز جز حمایت بنده از وزیر ورزش ندیدم. بارها هم گفته‌ام در شأن و شخصیت وزیر نیست با آن‌ همه دغدغه و گرفتاری‌ها بخواهد در کار یک باشگاه دخالت کند. تکلیف و کار موجود در بدنه وزارت ورزش و جوانان بیشتر و بالاتر از این است که شخص اول ورزش کشور بخواهد به مسائل یک باشگاه ورود کند. وزارت ورزش و جوانان جزو بزرگترین وزارتخانه های دولت است، بیش از 50 فدراسیون ورزشی و سی و اندی اداره کل و صدها هیات فقط در بخش ورزش وجود دارد، حال اینکه نیمی از بدنه وزاتخانه مربوط به امور جوانان است، آن وقت چگونه وزیر در کار باشگاهی که بر واگذاری آن تاکید دارد دخالت می‌کند. اینجا باید تاکید کنم، درب اتاق وزیر به روی باشگاه استقلال همواره باز بوده و فقط این ما بودیم که برای کمک گرفتن مراجعه کردیم و ایشان هم با روی باز قبول کردند. در بسیاری از موارد که حتی در حیطه کاری ایشان نبوده به ما کمک کردند، مانند مساعدت هایی که درخصوص دریافت پول و مساعده از اسپانسر انجام شده است.

* از اعضای قبلی هیات مدیره تشکر می کنم

قطعا اگر تغییری در هیات مدیره رخ داده  در جهت بهبود وضعیت باشگاه بوده است و افراد پرکارتر و تاثیرگذارتر به باشگاه استقلال آمده اند تا بتوانند به امید خدا مشکلات را کمتر کنند. بنده یک بار دیگر جا دارد اینجا ضمن تشکر از دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان از اعضای قبلی هیات مدیره استقلال نیز تشکر کنم و امیدوارم با تغییرات انجام شده وضعیت باشگاه روز به روز بهتر از قبل شود.

 اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

3 دیدگاه برای “ادامه روند جانب داری فتحی از وزیر: جز حمایت چیزی از وزیر ورزش ندیدم!!

  1. آقای فتحی ، چون خودش دست نشانده وزیره، و به تازگی، بخاطر ، حرف شنویی حکم مدیر عاملی ، از دستان پلید سلطانیفر گرفته، اکنون داره ازش دفاع میکنه!!!! واقعا جای تعجبه!!!! اگر سلطانیفر، در امور استقلال ، دخالت نکرده، پس چرا هواداران ، پیج رسمی اورا بسته اند؟؟؟؟ فتحی جان: از این اشکهای تمساح ، برای این وریری که هرچه زودتر، باید استیضاح بشه؟؟ دست بردار!!!!💙💙💙💙

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازیکن پرسپولیس در آستانه استقلالی شدن

ش فوریه 2 , 2019
به گزارش مشرق، مسئولان باشگاه استقلال این ...