احمد کعبیان پور: از نحوه بازی استقلال لذت بردم؛ استقلالی ها برای همه دقایق بازی برنامه داشتند

احمد کعبیان پور

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بازی استقلال مقابل مس رفسنجان را که دیدم واقعا لذت بردم زیرا حرکات تاکتیکی خوبی در تیم شکل گرفته که در ایران کمتر دیده می شود. 

به گزارش استقلال نیوز، احمد کعبیان پور پیشکسوت باشگاه استقلال (تاج) در گفت وگو با خبرنگار مهر، در خصوص شرایط استقلال در این فصل با هدایت محمود فکری، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* از نحوه بازی استقلال لذت بردم

از بازی استقلال لذت بردم. نه تنها به خاطر نتیجه، بلکه نوع بازی این تیم نشان می‌داد تفکر و تاکتیک پشت آن هست. در این بازی بارها از سوی بازیکنان در فاز تهاجمی حرکات ترکیبی دیدم. حرکاتی که در فوتبال ایران کمتر دیده می‌شود. آبی پوشان با ترکیب‌های دو، سه و چهارنفره و پاس‌های کوتاه و متوالی بارها به محوطه جریمه تیم حریف رسیده و خود را صاحب موقعیت کردند.

* استقلالی ها برای همه دقایق بازی برنامه داشتند

این فوتبال نشان داد آبی‌ها شانسی به گل نرسیدند و برای همه دقایق بازی برنامه داشتند. بازیکنان در این بازی بر خلاف بازی‌های فصل گذشته در حفظ توپ و ارسال پاس‌های سالم پشت سر هم موفق عمل کردند و هرگاه صاحب موقعیت شدند، این موقعیت حاصل کار تیمی، حفظ توپ و ارسال پاس‌های صحیح متوالی بود.

* استقلال در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد

استقلال در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد. گرچه رسیدن به این شرایط دشواری‌های خاص خودش را دارد، اما حفظ چنین شرایطی و حتی ارتقا بخشیدن آن مهم‌تر و دشوارتر است. امیدوارم فکری و دستیارانش بتوانند این شرایط را در طول مسابقات حفظ نمایند.

* عمق دفاع استقلال تا حدودی آسیب پذیر است

با همه محسناتی که در بازی اول استقلال دیدم، باید بگویم عمق دفاع این تیم تا حدودی آسیب پذیر است و چنانچه این مشکل حل نشود، در بازی‌های بزرگ‌تر و مهم‌تر ممکن است تیم از این منطقه آسیب ببیند و فکری و دستیارانش باید نقطه ضعف تیم شان را در این منطقه ترمیم نمایند.

اخبار باشگاه استقلال


 مطالب مرتبط:

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رضا رجبی: در موضوع استراماچونی تا دلتان بخواهد ابهام وجود دارد؛ یک سازمان برای ضربه زدن به استقلال تشکیل شده است

ش نوامبر 14 , 2020
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هر وقت هواداران چند روز خوشحال شدند یک بحث جدید ایجاد شد تا خوشحالی آنها را از بین ببرد انگار یک سازمان برای ضربه زدن به استقلال تشکیل شده است.  به گزارش استقلال نیوز، رضا رجبی پیشکسوت باشگاه استقلال ...